Fiber Optik ve Aksesuar

Fiber Optik ve Aksesuar
Toptan Alım & Bayi Fiyatları için

İletişime Geçin
  • (13)
  • (6)
  • Sayfada 21 Ürün göster
  • Marka Uranium
Görsel Ürün Adı İşlem
URANIUM PCLCLCSMDX20 LC-LC-SM 9/125 20 MT PATCH CORD
URANIUM SC-LC SM DX PATCH CORD 1 METRE
URANIUM SC-LC SM 9/125 PATCH CORD 1 M
URANIUM CPLCSMDX LC/SM DX COUPLER ADAPTOR
URANIUM 4 CORE SINGLE MOD ZIRHLI FIBER OPTIK KABLO METRE BIRIM
URANIUM PCLCLCSMDX1 LC-LC-SM 9/125 OS2 10 MT PATCH CORD
URANIUM PPR24PPLDX 24 PORT F/O LC DX PATCH PANEL
URANIUM 8 CORE SM ZIRHLI F/O KABLO METRE BIRIM
URANIUM 8 CORE MM ZIRHLI FIBER KABLO METRE BIRIM
URANIUM PIGSCSM1 SC SM 9/125 1 METRE PIGTAIL
URANIUM SPL24 24 FIBER OPTIK EK KASETI
URANIUM PRO60MM EK KORUYUCU 60MM (PROTECTION SLEEVE)
URANIUM PPR12PSCDX 12 PORT F/O SC DX PATCH PANEL

Fiber Optik Hakkında

Optik fiber, ışığı ince üretilmiş saf cam fiberlerden geçirerek çalışan bir iletim sistemidir. Tam olarak ışık hızı olmasa da ışık hızına yakın bir ışık hızı sağlayan bir fiber optik sistemin en büyük avantajı yine de sabit bir bağlantı sağlamasıdır. Uzun mesafeler için mükemmel bir seçim olan fiber optik iletim sayesinde, çok uzak mesafelerde bile hızlı bir şekilde veri iletimi yapılabilmektedir.

 

Fiber optik kablosu nedir, nerelerde kullanılır?

 

Fiber optik kablolar, hızlı  veri akışı sağladıkları için birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte fiber optik kablolar birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Fiber optik kablolar arasında cam bulunmaktadır.

 

 

 

HABER BÜLTENİMİZE
ABONE OLUN
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?