SFP Modül | Ürün ve Modelleri | Artsistem
SFP Modül

SFP Modül

Toptan Alım & Bayi Fiyatları için

İletişime Geçin
  • (4)
  • (3)
  • (2)
  • (5)
  • (1)
  • (4)
  • (2)
  • Sayfada 21 Ürün göster
  • Marka Uranium
Görsel Ürün Adı İşlem
URANIUM SFP-GE-SX-CI 1GB 850MM 550M MM HP SFP MODÜL
URANIUM SFP-0320D 1.25G SFP GE-LX-CI TX1310NM LC 20KM SM MODUL CISCO UYUMLU
URANIUM SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM SFP MODÜL HP UYUMLU
URANIUM SFP-GE-LX-HP 10GB TX1310NM LC 20KM SM SFP MODÜL

SFP Modüller Hakkında

SFP (Small Form-factor Pluggable) modülleri, network cihazları arasında optik sinyalleri iletmek için kullanılan küçük modüllerdir. Bu modüllerin boyutları yaklaşık olarak 2.5 cm x 5.5 cm x 1 cm'dir ve kolayca takılıp çıkarılabilirler. SFP modülleri, birçok farklı bağlantı türü için mevcuttur, örneğin fiber optik kablolar için, RJ45 bağlantıları için veya koaksiyel kablolar için.

SFP Modüller Telekomünikasyon

SFP modülleri, veri merkezleri, ağlar ve telekomünikasyon sistemleri gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu modüller, ağ donanımınızı güncelleme veya yenileme ihtiyacınız olduğunda esnek bir çözüm sunarlar. SFP modüllerinin avantajlarından biri, bir cihazın bağlantı portlarını hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilmenizdir. SFP modülleri, birçok farklı fiber optik kablo tipi için uygun olabilir. Bunlar, multimode fiber optik (MMF) kabloları, tek mod fiber optik (SMF) kabloları ve CWDM (Çoklu Dalga Uzunluğu Bölüştürme) fiber optik kabloları gibi çeşitli fiber optik kabloları içerebilir. Ayrıca, SFP modülleri, veri iletim hızlarını destekleyebilirler. Örneğin, 1000BASE-SX gibi bir SFP modülü, 1 gigabit / s'ye kadar veri iletim hızlarını destekleyebilir.

SFP Modülleri Avantajları

SFP modüllerinin bir diğer avantajı, birden fazla farklı bağlantı türüne sahip olmalarıdır. Örneğin, RJ45 konektörleri için bir SFP modülü, ethernet bağlantılarına olanak tanırken, bir fiber optik SFP modülü, fiber optik bağlantıları destekleyebilir. SFP modülleri, ağlarınızın ve sistemlerinizin esnekliğini artıran küçük ve kullanışlı modüllerdir. Çeşitli fiber optik kabloları ve farklı bağlantı türleri için uygun olan SFP modülleri, birçok farklı ağ donanımında yaygın olarak kullanılmaktadır.

SFP Modül
HABER BÜLTENİMİZE
ABONE OLUN
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?