Patch Cord
  • (4)
  • (4)
Görsel Ürün Adı İşlem
URANIUM PCLCLCSMDX20 LC-LC-SM 9/125 20 MT PATCH CORD
URANIUM SC-LC SM DX PATCH CORD 1 METRE
URANIUM SC-LC SM 9/125 PATCH CORD 1 M
URANIUM PCLCLCSMDX1 LC-LC-SM 9/125 OS2 10 MT PATCH CORD

Patch Cord Hakkında

Fiber optik ara bağlantı kablosu, CATV kablolarına, optik anahtarlara veya diğer telekomünikasyon ekipmanlarına hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasına izin veren konektörlerle her iki ucu kapatılmış bir fiber optik kablodur. Işık yayıcı, alıcı ve terminal bloğunu bağlamak için kullanılır.

 

 

HABER BÜLTENİMİZE
ABONE OLUN
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?